Doruk İnşaat Taşımacılık

 

  
12/06/2015 - Web sitemizin yeni arayüzü ile karşınızdayız.              21/06/2015 - TURKMENISTAN /TURKMENABAD SU ARITMA TESISI PROJESI              SAPARMURAT TÜRKMENBAŞI FONU İLE ORTAK YAPILAN PP ÇUVAL FABRIKASI Tamamlandı.              Etiyopya             
 İletişim

 

 

Doruk İnşaat Taşımacılık San. ve Tic.Ltd.Şti.
 

 Tel

:

(90) 216 474 65 57

 e-mail

:

info@doruk-insaat.com

 

 

 

 
 Hakkımızda

 


  1996 yılında Doruk Turizm İnşaat Taşımacılık San. Ve Tic.Ltd.Şti. olarak faaliyetine başlayan firmamız yurt içinde Okul, Hastane, Konut İnşaatları konusunda uzmanlaştıktan sonra tecrübelerini artırmak ve bunları paylaşmak için yurt dışına açılmıştır.


  Yurt dışında birçok Altyapı ve Üst yapı inşaatları yaptıktan sonra faaliyetine Doruk İnşaat Taşımacılık San. Ve Tic.Ltd.Şti. olarak devam etmiştir.
 

  Dürüstlük ,Güvenirlilik ve zaman konusundaki titiz çalışması firmamızın en temel ilkesidir. Profesyonel mükemmellik, kalite, tutarlılık, müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi, çalışanlara ve işverenlere saygı gibi ana ilkelerimizin temelinde dürüstlük değerleri yatmaktadır.Doruk İnşaat ,ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi,ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi,OHSAS 18001:2007 İşçi sağlığı ve İş Güvenliği sistemleri belgelerimiz ile bu anlayışını yönetime entegre etmiş, başlayan her projenin zamanında, üst düzey tekniklerle istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde bitirilmesini ana kalite politikası olarak benimsemiştir.
 

Grubumuza bağlı 3 şirketimiz daha vardır.
1)Doruk Turizm İnşaat Taşımacılık San. Ve Tic.ltd.Şti.
2)Edam Gıda ve Dış Tic.A.Ş.
3)Aytaş Mermer İnşaat A.Ş.
 

  Şirketimiz, Grup firmaları ile beraber yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok proje tamamlamıştır. Bunlar; Okul, Sağlık Tesisleri, Konut, Kültür Merkezi,Arıtma Tesisi ve isale hatları, Spor Sahaları, Hastane, İşmerkezi, AVM İnşaatları, Otel İnşaatları ve Endüstriyel Yapılar gibi inşaatlardır.


Şirketimiz ayrıca, yurt dışı finans kaynakları ile çalışma içersinde olduğundan , ülke bazında kredi imkanlarını kullanabilme becerisine sahiptir.


Şirket Ortakları ve Katılım payları aşağıdaki gibidir.
1)AYKUT ALBAYRAK (İNŞAAT MÜHENDİSİ) YÖN. KRL. BŞK.

 

Saygılarımızla,

Aykut ALBAYRAK

Şirket Başkanı

İnşaat Mühendisi (İTÜ)

Doruk İnşaat Taşımacılık San. ve Tic.Ltd.Şti.

Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Hakimiyeti Milliye Cad. Beysel İş Merkezi No:66/89 Üsküdar/İSTANBUL/TÜRKİYE

Tel: +90 216 474 65 57   info@doruk-insaat.com

Bilsay © 2012